14 жовтня 2015 року на Бородянщині відкрили дитячий садочок

Днями у селі Дружні Бородянського району урочисто відкрили першу чергу оновленого дитячого садочка «Струмочок».

Галерея "Відкриття садочка"

На церемонію відкриття з подарунками завітали депутати обласної ради, голова районної держадміністрації Олександр Янковий та голова районної ради Володимир Предко, начальник відділу освіти Валентина Кухар, депутати районної ради, керівники установ та організацій, спонсори. Вони виступили зі щирими словами вітання, побажаннями благополуччя садочку та його вихованцям. У свою чергу, Дружнянський селищний голова Анатолій Федоренко та завідуюча дошкільним навчальним закладом Тетяна Нетьосової, наймолодші господарі свята та школярі місцевої школи у своїх виступах подякували всім, хто долучився до відкриття садочка.

Голова Бородянської РДА наголосив, що згуртованість громади навколо вирішення важливих для села питань має слугувати яскравим наочним прикладом для всіх керівників місцевого самоврядування. Очільник району підкреслив, що соціально важливі проекти (допомога незахищеним верствам населення, навчання та виховання дітей) і надалі повинні мати максимальну підтримку від представників влади, депутатського корпусу і меценатів району.

Після урочистого перерізання стрічки діти і дорослі ознайомилися з облаштуванням дитячого садка та умовами, створеними для виховання, розвитку, навчання дошкільнят.

Зокрема, на святі Бородянським центром позашкільної роботи було організовано цікаві розваги та майстер-класи, де діти і дорослі змогли проявити себе у різноманітних видах творчої діяльності. А на завершення церемонії відкриття закладу всіх присутніх привітав народний колектив «Журавка».

Кiлькiсть переглядiв: 88

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.